Informácie pre pacientov

 

Diagnostické centrum poskytuje služby bezplatne, má zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami

Diagnostické centrum je zaradené v sieti zdravotníckych zariadení SR. Svoje služby poskytuje bezplatne, na základe zmlúv o poskytovaní a úhrade zdravotnej starostlivosti, so všetkými zdravotnými poisťovňami. Služby poskytujeme aj prostredníctvom priamych platieb, pokiaľ pacient nie je odoslaný na vyšetrenie lekárom, alebo na vlastnú žiadosť v prípadoch, ktoré sú medicínsky odôvodnené.

 

 

 

 

Všetko na jednom mieste

V rámci zdokonaľovania komplexnosti služieb systému chodiacich pacientov, v súčasnej dobe spoločnosť DG s.r.o. Rimavská Sobota prevádzkuje moderný komplex zdravotného strediska Rimava I a II, ktorej súčasťou je LSPP pre deti a dospelých, lekáreň, laboratórium laboratórnej medicíny, hematológie a transfuziológie a moderné priestory pre 24 ambulancií resp. lekárov.

Táto skutočnosť zabezpečí pacientovi jedinečnú možnosť v okruhu 50 metrov za jeden deň dospieť ku kompletnej diagnóze jeho ochorenia. Jednoznačne sa tým urýchli a skvalitní samotná liečba a prispeje to k celkovému konfortu ambulantnej starostlivosti každého pacienata, ošetreného v diagnostickom centre.

Dotazník pred vyšetrením

Pre urýchlenie vyšetrenia môže pacient už z pohodlia domova v kľude a správne vyplniť dotáznik pred vyšetrením. Je nutné ho priniesť so sebou a odovzdať lekárovi.

Dotazníky na stiahnutie (formát .pdf)

Jednoduchý prístup do zariadenia

Diagnostické centrum disponuje vlastným parkoviskom, bezbariérovým prístupom aj výťahom. Materiálnotechnické, prístrojové vybavenie a personál zodpovedá štandardom EU, čoho dôkazom je medzinárodný certifikát systému manažérstva kvality STN EN ISO 9001 : 2001.

Pre svojich klientov zabezpečujeme bezplatnú dopravu sanitnými vozidlami z rimavskosobotskej autobusovej stanice priamo do Diagnostického centra.

 Odchody vozidiel z autobusovej stanice v Rimavskej Sobote sú denne, mimo sobôt a nedieľ v časoch: 7:00, 8:45, 10:45

.