Nový RTG prístroj – menšie žiarenie, väčšia presnosť

Vážení pacienti,

s potešením vám oznamujeme, že od 14. augusta 2023 je našim pacientom k dispozícii najnovší prírastok do našeho diagnostického arzenálu – Röntgenový prístroj Siemens MULTIX Impact E. Tento pokročilý prístroj prichádza s radom vylepšení, ktoré sú zamerané na zvýšenie komfortu pacientov a presnosti diagnostiky.

Najvýraznejšou vlastnosťou nového prístroja je jeho silnejší snímač, ktorý umožňuje získavať detailnejšie a kvalitnejšie snímky.

To však nie je všetko – nový RTG prístroj tiež vyžaduje oveľa menšie množstvo žiarenia na dosiahnutie presných výsledkov. Veríme, že táto technologická inovácia povedie k ešte spoľahlivejším a rýchlejším diagnózam, čím sa prispeje k lepšiemu zdravotnému stavu našich pacientov.

Objednať na vyšetrenie sa môžete telefonicky na čísle 047 563 34 56. Podrobnejšie informácie získate v časti Röntgenové snímkovanie.

Tešíme sa na to, že vám môžeme ponúknuť túto vylepšenú možnosť diagnostiky, a sme presvedčení, že nový röntgenový prístroj Siemens prinesie významný prínos pre všetkých našich pacientov. Neustále sa snažíme posúvať hranice kvality zdravotnej starostlivosti, a táto novinka je dôkazom nášho záväzku voči vašemu zdraviu a pohodliu.

S pozdravom

Tím Diagnostického centra