Od 1.4. neordinuje MUDr. Kellnerová, ambulanciu preberá MUDr. Bartakovičová

Vážení pacienti,

chceme vás informovať o dôležitej zmene v našej ambulancii. Od 1. apríla 2023 už neordinuje MUDr. Katarína Kellnerová, ktorá sa počas svojej 47-ročnej praxe starala o pacientov z najväčších závodov v Rimavskej Sobote. Po nej preberie ambulanciu MUDr. Michaela Bartakovičová, mladá a atestovaná lekárka, ktorá sa teší na spoluprácu s vami.

MUDr. Kellnerová sa rozhodla ukončiť svoju činnosť a venovať sa iným aktivitám, na ktoré doteraz nemala dostatok času. Zo svojho odchodu má zmiešané pocity, ale aj napriek prosbám pacientov, aby ešte pokračovala v praxi, sa rozhodla odísť do dôchodku.

Ambulancia bude opäť otvorená od 11. apríla 2023. Zatiaľ zastupuje MUDr. Kellnerovú doktorka Jana Wirtschafterová na Železničnej ulici. MUDr. Bartakovičová je pripravená poskytnúť vám rovnako kvalitnú a súcitnú starostlivosť, akú ste boli zvyknutí dostávať od MUDr. Kellnerovej.

MUDr. Katarína Kellnerová svojim pacientom odporúča, aby sa nevzdávali, aby neupadávali na duchu, keď majú problémy, a aby sa držali v živote. Veríme, že MUDr. Bartakovičová bude pokračovať v tejto tradícii starostlivosti a podpory.

S pozdravom

Tím Diagnostického centra.