Zdravotné stredisko Rimava I-II

 

Priestory zdravotníckeho centra obsadilo 13 lekárov primárneho kontaktu a špecialistov.

Nachádzajú sa tu aj 2 ambulancie LSPP pre dospelých, pre deti a dorast.

Časť prízemia a 1. poschodia obsadili traja lekári v odbore psychiatria MUDr. Abdul Mohammad Shinwari, MUDr. Silvia Shinwariová a MUDr. Róbert Sliva

Na prvom poschodí majú svoju všeobecnú ambulanciu pre deti a dorast dve pediatričky MUDr. Jana Hrablayová a MUDr. Hana Poljaková. Ďalšie dve pediatričky MUDr. Tatiana Dunajová a MUDr. Helena Kováčová majú ordinácie na druhom poschodí.

Po pravej strane je ordinácia všeobecnej lekárky pre dospelých MUDr. Kataríny Kellnerovej a Endokrinologická ambulancia MUDr. Márie Koóšovej.

Na treťom poschodí je ambulancia všeobecnej lekárky MUDr.Zuzany Uličnej a Pneumoftizeologická ambulancia MUDr. Tünde Agócsovej.

Po ľavej strane na štvrtom poschodí sa nachádza Urologická ambulancia MUDr. Obaida Mira s priestrannou čakárňou a Diabetologická-interná ambulancia MUDr. Jany Babíkovej, gynekologická ambulancia MUDr. Zuzany Tompošovej a ambulancia všeobecného lekára pre dospelých MUDr. Vojtecha Gala.

Spoločnosť Dg. S.r.o. dostavbou Zdravotného centra Rimava I a II vytvorila komplex troch budov s komplexnou diagnostikou chodiacich pacientov s poliklinickým systémom poskytovania zdravotnej starostlivosti.

 

BusDg. s.r.o. zabezpečuje pre svojich pacientov bezplatný odvoz do Zdravotného strediska Rimava modernou nízkokapacitnou dopravou z rimavskosobotskej autobusovej stanice a späť. Odchody z autobusovej stanice: 7.00, 8.45, 10.45